flymay

flymay

Poland

(There are 126 users from this location!)

Uwielbiam klocki lego i cieszę się obecnością na tej stronie! :)
W moim codziennym życiu nie mam tak wiele czasu na moje klockowe hobby, ale mimo wszystko ciesze się z rodzaju wykonywanej przeze mnie pracy. Otóż w moja praca jest nad wyraz kreatywnym zajęciem, gdyż tworzę kalendarze reklamowe w StudioKalendarzy.pl. Zajęcie to jest na tyle interesujące, że każdego dnia mam okazję projektować kalendarze firmowe dla klientów, jak również tworzyć nowe kolekcje na nadchodzący sezon.
Najbardziej ekscytującą częścią mojej pracy jest tworzenie czegoś zupełnie niesztampowego, a mam z tym styczność w momencie, gdy klient zażyczy sobie kalendarze na zamówienie, Wtedy mam okazję do wykazania się i opracowania takiego wzoru, którzy oczaruje każdego kto tylko otrzyma dane kalendarze, a przynajmniej staram się osiągnąć takie efekty :)
Kalendarze na zamówienie, to jednak nie taka częsta sprawa, gdyż najczęściej klienci zamawiają kalendarze z logo, np: książkowe, trójdzielne oraz biurkowe, które wywodzą się z kolekcji naszych gotowych wzorów. gotowe wzory dostarczane są klientom najszybciej, co nie oznacza, że nie przykładamy się dopracowania i dostosowanie do potrzeb danego klienta lekceważąco. Każde kalendarze staramy się wykonywać tak, aby końcowy efekt był jak najlepszy :)
Oprócz projektowania oferujemy również druk kalendarzy, o czym możecie przeczytać więcej na tej stronie. Jako drukarnia kalendarzy możemy nie tylko zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi, ale również bardzo korzystne ceny.
Na koniec chciałbym zachęcić Was do zaglądnięcia na naszą stronę i podzielenia się z nami opiniami na temat naszej oferty.

flymay

Recent Comments

  • 7 months, 1 week ago flymay Level 2
    I remember this set - amazing thing :)